Smlouva o půjčce vzor

Pozor: Autor článku čerpal informace z jiných zdrojů. Je možné, že údaje již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky online bez registru a zástavy - půjčky na cokoliv

Parametry půjčky

21-04-2014

Za pojmem parametry půjčky se schovávají ve finančním světě neustále omílané termíny jako sazba RPSN, úroky a splátky.

Nesmíme ale zapomenout u půjček sledovat parametry jako možnost předčasného splacení půjčky, změny výše splátek a možné sankce.
Náš TIP: Chybí Vám část hotovosti na nové auto nebo potřebujete dovybavit svoji domácnost? Půjčka 30000 Kč může být vaším dobrým finančním pomocníkem.


Parametry půjčky - rozdíly mohou být velké

Parametry půjčky mohou být velmi odlišné, ať již mezi jednotlivými bankami, tak také u jednotlivých produktů. Dají se dokonce nastavit tzv. na míru. Tyto parametry bychom si vždy měli dobře pohlídat, aby se pro nás půjčka nestala značně nevýhodnou.

Pozor hlavně při podpisu smlouvy

Věnujte především zvýšenou pozornost při podpisu smlouvy, dobře si přečtěte text psaný menším písmem (právě v něm jsou často uvedeny velmi důležité informace) a v žádném případě nepodepisujte smlouvu pod nátlakem.

Nejdůležitější parametry půjčky:

  • RPSN – roční procentní sazba nákladů. Měří se jím výhodnost úvěru. Čím je RPSN nižší, tím je pro nás úvěr výhodnější.
  • Úroky – označují odměnu za zapůjčení peněz. Odměnu si samozřejmě vybírá ten, kdo nám peníze půjčuje, a tedy pro nás platí, že čím nižší je úrok, tím je pro nás půjčka výhodnější.
  • Sankce – jsou zvláštní ustanovení pro příklad, že náš úvěr nebude řádně splácen nebo dojde k porušení určitých povinností souvisejících se splácením půjčky.
Půjčka bez příjmu

Pokud nemůžet prokázat kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat půjčky bez doložení příjmu online – jde to snadno a rychle. Více na Maxi-půjčky.cz.

Doporučujeme

Nemáte příjem nebo jeho výši nemůžete doložit? Pro Vás je určena půjčka bez potvrzení o příjmu – rychlá a dostupná půjčka na cokoliv. Nedostatek peněz Vám pomůže překlenout Essox půjčka – rychlá a dostupná půjčka. Půjčky od různých nebankovních společností můžete porovnat na stránkách www.nebankovní-půjčky-do-24-hodin. Dříve než se rozhodnete pro konrkétní typ a model vysavače, přečtěte si recenze na vybrané vysavače. www.zahradní-domky-online.cz – informace o zahradních domcích různých typů.
© 2013 Smlouva-o-půjčce-vzor.cz,všechna práva vyhrazena.
POZOR! Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Před využitím informací z tohoto webu doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.