Smlouva o půjčce vzor

Pozor: Autor článku čerpal informace z jiných zdrojů. Je možné, že údaje již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky online bez registru a zástavy - půjčky na cokoliv

Jak získat výpis z registru dlužníků

10-12-2013

Registr dlužníků eviduje všechny dluhy každé osoby. Jedná se o úvěry v bankách, leasing nebo dluh u mobilního operátora.

Tyto údaje se v registrech uchovávají ještě několik let potom, co dlužník svůj dluh uhradí.U registrů bankovních a nebankovních se data uchovávají ještě 4 roky po splacení, u registru SOLUS pouze 3 roky. Do registru dlužníků může nahlédnout například i pracovník telefonní nebo leasingové společnosti a ověřit si tak, jak dobře nebo naopak špatně jste spláceli.

Výpis z bankovního a nebankovního registru

BRKI a NRKI, těmito zkratkami se označuje bankovní a nebankovní registr dlužníků. O výpis z něj si zažádáte na pobočce, kam přinesete vyplněný formulář s úředně ověřeným podpisem, anebo tento formulář zašlete na adresu pobočky, kterou najdete na jejich webových stránkách stejně jako výše zmíněný formulář. Za 100Kč si můžete výpis po uplynutí 30 dnů vyzvednout osobně, nebo si připlatíte poštovné a výpis dorazí poštou. Ještě tu je možnost nechat si výpis vystavit expresně do 24 hodin, a to za 200Kč. Expresní výpis si také můžete nechat zaslat poštou, ale také si u něj musíte sami doplatit poštovné.

Výpis z registru SOLUS

Tento registr je oproti bankovnímu a nebankovnímu registru trochu jiný. O výpis z něj si můžete požádat prostřednictvím SMS, následně vám přijde unikátní kód, který společně s úředně ověřeným podpisem musíte zaslat dopisem poštou. Pak už pouze čekáte, až vám výpis přijde na mobil. Tento SMS výpis vás bude stát přibližně 100Kč. Ale nic se nebojte, pokud SMS výpisu nevěříte, můžete si o něj požádat i klasickým dopisem. Výpis vás bude stát asi 220Kč a přijde vám jako dopis do vlastních rukou.Chcete získat výpis z registru SOLUS? Zažádejte si o tzv. SIN na této stránce a následně požádejte o výpis přes SMS.
Doporučujeme

Nemáte příjem nebo jeho výši nemůžete doložit? Pro Vás je určena půjčka bez potvrzení o příjmu – rychlá a dostupná půjčka na cokoliv. Nedostatek peněz Vám pomůže překlenout Essox půjčka – rychlá a dostupná půjčka. Půjčky od různých nebankovních společností můžete porovnat na stránkách www.nebankovní-půjčky-do-24-hodin. Dříve než se rozhodnete pro konrkétní typ a model vysavače, přečtěte si recenze na vybrané vysavače. www.zahradní-domky-online.cz – informace o zahradních domcích různých typů.
© 2013 Smlouva-o-půjčce-vzor.cz,všechna práva vyhrazena.
POZOR! Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Před využitím informací z tohoto webu doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.