Smlouva o půjčce vzor

Pozor: Autor článku čerpal informace z jiných zdrojů. Je možné, že údaje již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky online bez registru a zástavy - půjčky na cokoliv

Fér půjčka od Sberbank

20-09-2014

Zájemci o půjčku bývají rádi, mohou-li se s žádostí obrátit na bankovní instituce, jelikož budí větší důvěru. Nemusíte žádat pouze u své banky, poohlédnout se můžete i jinde.

Zajímavá je Fér půjčka od Sberbank, typická lehce splnitelnými podmínkami a nízkou úrokovou sazbou. A není třeba si zde ani zakládat účet, pokud nechcete.Půjčte si až půl milionu

Fér půjčka nabízí částku od 30 000 do 500 000 Kč. Splácení si rozložíte do měsíčních splátek po dobu 12 až 96 měsíců. To je už poměrně dlouhá doba a málokterá banka vám poskytne úvěr na 8 let. Skvělé je, že Sberbank nechává klientům volnou ruku v tom, jakou výši měsíčních splátek si zvolí a který den v měsíci je budou posílat. Nemusíte se obávat skrytých poplatků, a to ani za poskytnutí půjčky a vedení úvěrového účtu.

Jakou máte úvěrovou historii?

Každá banka přihlíží k úvěrové historii a ani Fér půjčka vám nebude schválena, máte-li negativní záznam v registru dlužníků. Pozitivní úvěrová historie vám naopak může její získání ulehčit. Díky tomu získáte peníze bez nutnosti zajištění a můžete s nimi zafinancovat, cokoliv potřebujete.

Jak je to u vyšších částek

K žádosti o Fér půjčku potřebujete občanský průkaz a potvrzení o vašem příjmu nebo výpisy z účtu. U úvěru 250 000 Kč až 400 000 Kč musíte mít písemný souhlas manžela nebo manželky na pobočce banky. U úvěru nad 400 000 Kč musí být partner spolužadatelem, a pokud nežijete v manželství, můžete si přivést jiného spolužadatele.

A co další poplatky?

Za úvěr ani vedení úvěrového účtu u Sberbank nic neplatíte. Fér půjčku můžete splatit v plné nebo částečné výši zcela bez dalších poplatků. I výpisy z úvěrového účtu zaslané poštou nebo emailem jsou zdarma. Pokud ale nebudete plnit podmínky úvěru, můžete obdržet upomínku, za jejíž zaslání zaplatíte 250 Kč.

Nezapomeňte se pojistit

Pojištění Vás ochrání v situacích, kdy byste nemohli půjčku řádně splácet. Můžete si jej vyřídit online nebo osobně při sjednání půjčky. O něco to sice měsíční splátku navýší, nemusíte se ale bát, že vám v budoucnu nemocenská, nebo ztráta zaměstnání zkomplikuje splácení půjčky.Chcete získat výpis z registru SOLUS? Zažádejte si o tzv. SIN na této stránce a následně požádejte o výpis přes SMS.
Doporučujeme

Nemáte příjem nebo jeho výši nemůžete doložit? Pro Vás je určena půjčka bez potvrzení o příjmu – rychlá a dostupná půjčka na cokoliv. Nedostatek peněz Vám pomůže překlenout Essox půjčka – rychlá a dostupná půjčka. Půjčky od různých nebankovních společností můžete porovnat na stránkách www.nebankovní-půjčky-do-24-hodin. Dříve než se rozhodnete pro konrkétní typ a model vysavače, přečtěte si recenze na vybrané vysavače. www.zahradní-domky-online.cz – informace o zahradních domcích různých typů.
© 2013 Smlouva-o-půjčce-vzor.cz,všechna práva vyhrazena.
POZOR! Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Před využitím informací z tohoto webu doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.