Smlouva o půjčce vzor

Pozor: Autor článku čerpal informace z jiných zdrojů. Je možné, že údaje již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky online jsou rychlé a dostupné

Jak se pozná dobrá půjčka

15-04-2015

Každý, kdo má zájem o půjčku, si chce určitě najít tu nejlepší. Ale co vlastně znamená dobrá půjčka?

Každý si pod pojmem dobrá půjčka může představit něco jiného. Většinou je však dobrá půjčka synonymem pro levnou půjčku, což by mělo být jasné z daných parametrů půjčky.Opatrnosti je třeba dbát obzvláště při půjčkách od nebankovních společností.


Náš TIP: Kdyby sjednávání půjček bylo tak jednoduché, že bychom si řekli "chci peníze" - a někdo by hned přispěchal s výhodnou půjčkou. Ale vlastně to až takto jednoduché je - stačí si vybrat z nepřeberné nabídky online půjček a peníze máte rychle k dispozici.


Jak se pozná dobrá půjčka – hlavní parametry

  • Poskytovatelem je známá, dlouho fungující a prověřená společnost
  • Nevyžadují se u ní žádné poplatky předem, nemusíte volat na předražené telefonní linky
  • Má rozumnou úrokovou sazbu, sazbu RPSN a přiměřené poplatky spojené s půjčkou
  • Má přiměřené splátky, na jejichž výši se lze dohodnout

Další parametry dobré půjčky

  • Je možné ji splatit předem bez poplatků za předčasné splacení
  • Existuje možnost sjednat si pojištění proti neschopnosti splácet
  • Nejsou u ní neadekvátně vysoké sankce za opožděnou platbu
  • Je taková, kterou zvládne Váš rozpočet

Půjčka bez příjmu

Expresní půjčka bez doložení příjmu je zde pro ty, kteří svůj příjem nemohou prokázat, ať už k tomu mají důvody jakékoliv. Více na Maxi-půjčky.cz.

Doporučujeme

Půjčky bez potvrzení o příjmu – pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu. Půjčky České Spořitelny můžete žádat na kterékoliv pobočce České Spořitelny. Potřebujete půjčit na cokoliv a chybí Vám peníze? Jsou zde pro Vás Cofidis půjčky – spolehlivé a dostupné půjčky. Testy robotických vysavačů Vám napoví, které výrobky jsou skutečně kvalitní. Dříve než se rozhodnete pro konrkétní typ a model vysavače, přečtěte si recenze na vybrané vysavače.
© 2013 Smlouva-o-půjčce-vzor.cz,všechna práva vyhrazena.
POZOR! Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Před využitím informací z tohoto webu doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.